17457298_10154703132513218_4542308012537

Mustafa KASAR

Araf bir çizgide, ruhumuzu harekete geçiren atmosferde yeniden ve ’’birden’’ var olarak muhtelif sesler eşliğinde çeşitli sanatsal ezgiler ile yolculuklarımız olacak.

Her durakta farklı sesler ile ruhunuza dokunmak istenciyle bu köşeden sizler ile buluşacağım.

 

Ruhunuzun, kalbinizin iç sesiyle ortak yolculuklarda duraklarda ‘’birden’’ buluşabilmek ümidiyle…

Ecenaz DÖNMEZ.jpg

Ecenaz DÖNMEZ

Merhaba okuyucu. Ben Ecenaz Dönmez. Gittiğim okulu ya da yaşımı öğrenmenin sana bir faydası dokunmayacağından onlardan bahsetmeyeceğim. Kendini çizmeye ve öğrenmeye adamış bir insan olduğumu bilmen yeterli. Çizgilerime bi anlam veremezsen kalbinle bakmayı dene. ‘’…gözler kör. Yüreğiyle bakmalı insan.’’

Fanzini okurken sana çizimlerimle eşlik edeceğim. Çizdiğim şeylerin ruhunda can bulması umuduyla. Olur da bana ulaşmak istersen bir mail kadar uzağındayım:

Düşkalem.jpg

Düşkalem

Selamlar, kıymetli okur! Bu fanzinde bendeniz de yazdığı öykülerle yer almaktayım. İnsanlık dışı deliliklerden, geleceğin kasvetli ümitsizliğinden ve bazen de en beklenmedik hayallerin güzelliğini anlatırım öykülerimde. Kendini bazen antik bir tapınakta bazense uzayın bilinmez gezegenlerinde bulabilir, bu dünyanın bayıcılığından kaçabilirsin. Sonuçta yazdığım şeye verilen isim, "Kaçış Edebiyatı". Ama unutmamak gerekir ki, her kurgu içinde bir gerçek taşır. Her yazar da yeni bir gerçeklik ve dünya yaratır. Aslında, sen bu gerçeklerden başka gerçeklere doğru yol alacaksın! Dilerim, bu gerçeklerde kesişir yolumuz ve unutulmuş bir hanın tezgahına dayanıp seninle kuvvet şerbeti içip başka gerçeklere doğru devam ederiz.

WhatsApp Image 2020-12-16 at 19.21.12.jp

Gülden KIRALAN

.

.

preview.jpg

Feyyaz Çakırlar

.

.

preview.jpg

Zafer

.

.